Университет Вашей Мечты

Зачисление на основании аттестата

Не упустите возможность поступления на
основании аттестата!

Стипендиальные программы

Не упустите возможность получения гранта!

Возможность изучения турецкого языка за 3 месяца

Мы поможем изучить турецкий язык
за короткий срок.

Наши услуги

Визовые услуги

По завершению приема документов для зачисления в университет, начинается процесс оформления визы. На время обучения в университете будет получена студенческая виза.

Подтверждение аттестата

Один из главных документов, который должен подготовить абитуриент ,и подлежит проверке в Турции-это подтверждение аттестата на подлинность, об окончании среднего образования. После получения документа о подтверждении аттестата (DENKLIK), студент успешно заканчивает регистрацию в университете.

Стипендиальные программы

Для студентов, которые хотят учиться на гранте в Турции существуют различные варианты стипендиальных программ, включая гранты:

Проживание

Студенты, воспользовавшиеся нашими услугами получат информацию о месте проживания в городе, где планируется обучение. Студенты будут полностью осведомлены об условиях проживания в том или ином городе, учитывая особенность местоположения.

Профориентация и консультация

Консультации студентам в выборе профессий и университетов, помогут студентам сделать уверенный шаг в свое будущее. Учитывая ваши интересы и увлечения, наша команда поможет вам сделать правильное решение касательно вашей будущей профессии.

Возможность трудоустройства

В частности, обучающиеся в аспирантуре или докторантуре студенты могут работать в качестве исследователя в научных проектах.

Диплом Вашей мечты
-в сотрудничестве с нами!

0

Университетов

0

Зачисленных студентов

0

Стран

0

Гарантия поступления
Поступайте с нами!

Новости

 • YÖK’TEN ÜNİVERSİTELERE “ULUSLARARASI ÖĞRENCİ KONTENJANI» MÜJDESİ

  Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından, ülkemizdeki yükseköğretim kurumlarının yurtdışından öğrenci kabul kontenjanları ile ilgili yeni bir karar alındı. Buna göre; Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) kılavuzunda yer alan “ programların kontenjanlarının en fazla %50’sine kadar yurtdışından öğrenci kabul etme sınırlaması” ortadan kaldırıldı. Bu yeni düzenleme Devlet–Vakıf bütün üniversiteler için geçerli olacak. Bundan sonra üniversitelerin program bazında yurt dışından öğrenci kabul kontenjan

  Воскресенье февраля 7th, 2021
 • YÖK BAŞKANI SARAÇ BAŞARILI BEYİNLERİ ÖĞRENİMLERİNE TÜRKİYE’DE DEVAM ETMEYE ÇAĞIRDI

  Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç yaptığı açıklamada, yurt dışında eğitim görüp Kovid-19 salgını nedeniyle okuduğu üniversiteye dönmek istemeyen Türk öğrenciler ile Türkiye’de eğitim görmek isteyen yabancı uyruklulara yönelik bazı yeni kararlar aldıklarına işaret etti. Bu kapsamda, yükseköğretime girişte başarı sıralaması şartı bulunan tıp, diş hekimliği, eczacılık, hukuk, öğretmenlik, mühendislik ve mimarlık programları dışındaki yükseköğretim

  Воскресенье февраля 7th, 2021
 • Azerbaycan Hükümeti Bursları

  Kültürel anlaşmalar kapsamında Azerbaycan Hükümetince Hükümetimiz emrine 2021-2022 akademik yılı için lisans, yüksek lisans, doktora ve genel tıp/uzmanlık alanlarında toplamda 2 adet burs tahsis edilmiştir. Burs başvuru koşulları ve genel şartlar http://abdigm.meb.gov.tr/www/azerbaycan/icerik/1505 adresinde yer almakta olup son başvuru tarihi 7 Şubat 2021’dir.

  Воскресенье февраля 7th, 2021
 • Yurt Dışında Yükseköğrenim Görmek İsteyen İlgililerin Dikkatine

  Yurt dışından alınan yükseköğrenim diplomalarının tanıma ve denklik işlemleri 05.12.2017 tarihli ve 30261 sayılı Resmî Gazete‘de yayımlanarak yürürlüğe giren Yurtdışı Yükseköğretim Diplomaları Tanıma ve Denklik Yönetmeliği hükümlerine ve bu Yönetmelik’e göre hazırlanan usul ve esaslara göre yapılmaktadır. Yurt dışında öğrenim görmek isteyen adaylar, yurt dışı yükseköğretim kurumlarının Kurulumuzca tanınıp tanınmadığına ilişkin bilgilere e-Devlet sistemindeki Okul Tanıma

  Воскресенье февраля 7th, 2021
Бурса
Анталья
Казахстан
Узбекистан
Таджикистан
Россия
Египет
Азербайджан
×