Hakkımızda

Bizler öğrencilerimizin farkındalık yaşamasını sağlıyoruz.

Bizim işimiz öğrencilerimizin hayallerini geleceğe taşımak!

2018 yılında temelleri atılan ‘’CLN Education’’ uluslararası öğrencileri hayallerindeki mesleklerle buluşturan bir eğitim danışmanlığı platformudur. CLN Education danışmanlık hizmetleri çerçevesinde yurt dışından Türkiye’ye gelip okumak isteyen veya Türkiye’den yurt dışına gidip eğitim almak isteyen herkesin taleplerini uzman ekibi ve kurumsal bağlantıları ile en kaliteli şekilde gerçekleştirmektedir.

 

Öğrencilerinin dünya vatandaşı olma yolunda ilerlemesini kolaylaştırmanın yanı sıra ülkemizin uluslararasılaşma stratejisine de katkı sunar.

Dünyanın çeşitli ülkelerinde temsilcilikleri olan CLN Education öğrencillerinin vize ve ikamet işlemleri, denklik işlemleri, yurt hizmetleri, üniversite ve bölüm seçimi gibi öğrencilerinin hem eğitime hem de hayata dair bütün ihtiyaçlarına cevap verir.

Neden Biz?

Yeteneklerinize ve hislerinize önem veren profesyonellik

3 Yıllık Eğitim Tecrübesi

Burslu okuma imkanı

Seçtiğiniz bölüme kabul garantisi

3 Yılda CLN Education

Firmamız 3 yıldır dünyanın çeşitli ülkelerinde eğitim danışmanlığı alanında faaliyet göstermektedir. Çeşitli ülkelerin yükseköğrenim sistemine dair merak edilen her türlü konu uzman kadroları tarafından öğrencilere aktarılır.

0

Üniversite

0

Öğrenci

0

Ülke

0

Kabul Garantisi

Misyon

Türk Yükseköğretiminin uluslararasılaşma stratejisi kapsamında üniversitelerimizin nitelikli uluslararası öğrenci kazanımlarını artırarak Türk yükseköğretimini eğitim-öğretim, araştırma ve toplumsal hizmet boyutlarıyla birlikte “sosyal, kültürel, ulusal” alandan uluslararası” alana doğru yönelimini hızlandırmak ve bilimsel iş birliğini sağlamaktır.

Vizyon

Türkiye’de eğitim almak isteyen uluslararası öğrencilerin bilim ve teknolojiden sanat ve spora kadar uzanan geniş bir yelpazede özgün araştırmalar yapmalarını ve üst düzey eğitim almalarını sağlayarak, ulusal ve uluslararası düzeyde saygın ve lider gençleri Türk yükseköğretimine kazandırmaktır.

×