BURSLU OKUMA

Türkiye’de burslu olarak eğitim görmek isteyen öğrenciler için; Türkiye Cumhuriyeti tarafından sağlanan burslar, öğrencilerin kendi devletleri tarafından sağlanan burslar, çeşitli ulusal ve uluslararası kurum ve kuruluşların sunduğu burslar ve üniversitelerin kendi bursları olmak üzere çeşitli burs seçenekleri bulunmaktadır. Burs veren kurumların sunduğu imkânlar ve miktarlar değişiklik göstermektedir. Bu kurumlardan bazıları ülkenizden Türkiye’ye gidiş geliş ulaşım masrafınızı da karşılamaktadır. Uluslararası öğrencilerin eğitim düzeyine göre de aylık burs miktarları değişiklik göstermektedir.

Üniversitenizin web sayfasından hangi bursların geçerli olduğunu inceleyebilir ve detay sayfasından genel bilgi edinebilirsiniz. Bunun dışında Türkiye Bursları ve Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından sağlanan burs programları da mevcuttur.

10 Yılda Diploma Education

Firmamız 10 yıldır dünyanın çeşitli ülkelerinde eğitim danışmanlığı alanında faaliyet göstermektedir. Çeşitli ülkelerin yükseköğrenim sistemine dair merak edilen her türlü konu uzman kadroları tarafından öğrencilere aktarılır.

0

Üniversite

0

Öğrenci

0

Ülke

0

Kabul Garantisi
×