Başkanın Mesajı

Bizimle hayallerine adım atan tüm öğrencilerimize değer katmayı en temel vazifemiz olarak görüyoruz. .

Danışmanlık sistemimizde düşündüren, yönlendiren, öğrencilerimizin ilgi alanları ve yeteneklerini belirleyerek bütünleştiren, modern hizmet anlayışıyla hareket ediyoruz. Öğrencilerimizi hayallerine bir adım daha yaklaştırarak onları Türk Yükseköğretiminin teknolojik, kaliteli, disiplinli ve modern eğitim altyapısıyla buluşturmak en temel vazifemiz.
Ülkemiz başta olmak üzere tüm dünyanın geleceğini şekillendirecek olan genç nesillerimizin çıktıkları bu yolda üzerimize düşen görevi layıkıyla yerine getirmeyi görev edindik. Başarımızı, daima dürüst iş yapmaya, iç ve dış temsilciliklerimize verdiğimiz sözlerimizi tutmaya, katılımcı yönetime, planlı, verimli ve etkin çalışmaya borçluyuz…
Her zaman, faaliyet gösterdiğimiz her alanda, en iyiyi yapmak, en iyi olmak birinci hedefimizdir. Attığımız her adımda ülkemize karşı duyduğumuz sorumluluklarımızı da unutmadık.
Yeni dönemde öncelikli hedefimiz; firmamızın kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşlarıyla yakın temasını artırmak, çalışmalarımızı el birliğiyle, çok daha güçlü ve aktif bir şekilde sürdürülebilir hale getirmektir.

3 Yılda CLN Education

Firmamız 3 yıldır dünyanın çeşitli ülkelerinde eğitim danışmanlığı alanında faaliyet göstermektedir. Çeşitli ülkelerin yükseköğrenim sistemine dair merak edilen her türlü konu uzman kadroları tarafından öğrencilere aktarılır.

0

Üniversite

0

Öğrenci

0

Ülke

0

Kabul Garantisi
×